Start
 
Rekord Łasiora
Oceny: / 0
Wpisał: Bartłomierz   
07.10.2012.
Łasic brutalnie wydarł palmę pierwszeństwa Małemu. Przejął prowadzenie w dziedzinie leżącej na peryferiach aktywności wspinaczkowych zwanej SUB (Spektakularny Upadek Bulderowy).
Czytaj całość…
 
Nowy dział w TOPO
Oceny: / 0
Wpisał: Bartłomierz   
14.09.2012.

Oto owoce inicjatywy chłopaków od DT. Poobijali oni parę fajnych dróżek w niebieskich strefach. Część nowości może być wkaszalna z dołem klasycznie. Dotyczy to też piątek i szóstek typu "żyleta", czy "droga do komunizmu" (choć traktowanie ich jako highballi dostarcza więcej emocji). Cieszą nie tylko nowości i kupa wykonanej roboty ale także eleganckie zachowanie drajtulowców i poszanowanie przez nich klasyki.

TOPO DT by Szpej

 
Ogłoszenie dzierżawcy
Oceny: / 0
Wpisał: Bartłomierz   
22.04.2012.

"Witam, jestem dzierżawcą bunkrów w Janówku od kilku lat. W związku z rosnącymi kosztami najmu zdecydowałem się na pewne zmiany. Pomyślałem że skoro bunkrom w Janówku poświęcone jest sporo miejsca na tej stronie pomyślałem że warto podzielić się z Panem tą informacją Poniżej treśc ogłoszenia którą osoby zainteresowane wspinaczką znajdą po przyjeździe na miejsce:

Osoby zainteresowane wspinaczką zobligowane są do uiszczenia opłaty w wysokości 7 zł od osoby. Opłata pobierana jest przed rozwieszeniem lin. Przypominam że na terenie odbywają się często imprezy integracyjne co automatycznie wiąże się z brakiem możliwości wspinaczki. Aby uniknąć nieporozumień przed przyjazdem na miejsce polecam kontakt telefoniczny
601135484 w celu upewnienia się czy teren jest wolny. Nie gwarantujemy wolnych miejsc na ściance. Te kwestie uczestnicy ustalają we własnym zakresie. Istnieje możliwość wynajmu terenu na wyłączność. W celu uiszczenia opłaty proszę o kontakt telefoniczny po przyjeździe na miejsce."

 

W imieniu WV prosimy o respektowanie nowych warunków

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 20