Start
 
I bardzo dobrze!
Oceny: / 0
Wpisał: Bartłomierz   
03.06.2013.
IOC has decided that Climbing will not be in the Olympics in 2020. Wrestling, squash and Softball/Baseball did make it to the "semi" and probably one of these sports will be in the Olympics 2020. 
 
Nalle Hukkataival, who previously was a succesful competition boulderer, says it is good news for climbing that we did not make it to the Olympics 2020. The problem he could see were, "access issues, area closures and general environmental impact. "On top of all that, the proposed format of only having an overall title for all three disciplines; speed, lead and bouldering combined, was maybe the most ridiculous thing I've heard in a while."
 
Dieta Wspinacza, czyli jak jeść dużo i nie przybierać na wadze, a nawet ją tracić !!!
Oceny: / 1
Wpisał: Bart   
19.05.2013.

 

Największą bolączką każdego szanującego się wspinacza jest jak wiadomo waga. Przed sezonem aby nie przyprawić się o kontuzję palców, musimy zadbać o odpowiednią masę ciała. Nie wspominając już o tym, że bez tego nie uda nam się wsiekać tej odpowiedniej, “mitycznej już” cyfry.


Wiadomo, w trakcie sezonu staramy się utrzymać wagę w jak najniższych acz racjonalnych granicach. Po sezonie, możemy sobie trochę pofolgować bo jak wiadomo lepiej jest ładować z obciążeniem. Ta część zabawy z kilogramami naszego kochanego ciała jest najłatwiejsza oraz co tu dużo ukrywać najprzyjemniejsza. Tuż przed sezonem trzeba się jednak pozbyć brzuszka. Tutaj zaczyna się dieta.


Czytaj całość…
 
Sezon 2012 podsumowanie
Oceny: / 3
Wpisał: Bart   
30.12.2012.

     Początki sezonu nie były zbyt udane w plastiku, co nie napawało nas optymizmem. Sezon ten zaczął się nieśmiało od zawodów Bloco Open, w których co tu dużo mówić dostaliśmy ostro po dupie. Przewrotnie okazało się, że są to złe dobrego początki. Prawdziwe wspinanie w skałach, było bardziej wyrozumiałe i już na początku sezonu udało mi się podnieść moją życiówkę do VI.4, którą rozpracowałem razem z Młodym.

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 20